Eladó új építésű ház - Budapest, II. kerület

KAPCSOLAT
Czitóné Parrag Klára

+36 30 996

Belső terület

232 m²

Telek terület

742 m²

Tájolás

délnyugat

Építési állapot

új

Építési mód

tégla

Szobák száma

4 szoba

Terasz

28 m²

Épület szintje

3.

Épült

2025

Energetika

AA++: <40% Minimális energiaigényű

Az időpont kérés naptár ikonja
HTML
Az időpont kérés naptár ikonja
PDF
Eladó új építésű ház
Belső azonosító:
A05030
Ingatlan azonosító:
1423_czp

Budapest, II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu - II/A

Irányár

299 M Ft
(1.29 M Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

232 m²

Telek terület

742 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
II/a.kerület Ó-falu új házakkal beépített részén eladó egy új, korszerű anyagokkal és felszereltséggel épült családi ház.Az épület hőtechnikai mutatói nagyon kedvezőek, AA++ energetikai besorolású, hűtést, fűtést biztosító hőszívattyúval, napelem előkészítéssel, hőcserélős szellőztetővel felszerelt, közel 0 energiás.
Az ingatlan csendes mellékutcában helyezkedik el, ennek ellenére pár perces sétával elérhető buszmegálló, vásárlási lehetőség, iskola, óvoda.
Az alagsorban 2 gépkocsi parkolására alkalmas garázs, nagy ,tágas ,több célra használható előtér, hobbiszoba, zuhanyzó WC-vel és háztartási helyiség található.
A földszinten nappali, nagy étkező-konyha, hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba, gardrób, előszoba, 2 terasz került kialakításra.
A tetőtérben két nagyméretű hálószoba, lakóelőtér és fürdőszoba van.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
232 m²
Telek terület
742 m²
Tájolás
délnyugat
Építési állapot
új
Építési mód
tégla
Szobák száma
4 szoba
Terasz
28 m²
Épület szintje
3.
Épült
2025
Energetika
AA++: <40% Minimális energiaigényű
TÉRKÉP

Budapest, II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu - II/A

Hitelkalkulátor

KAPCSOLAT
Czitóné Parrag Klára
Czitóné Parrag Klára

+36 30 996 0776

czito@cpingatlan.hu