eladó tégla és panellakás Székesfehérvár területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3810 db
Székesfehérvár
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Székesfehérvár területén eladó tégla és panellakás

eladó tégla és panellakás hirdetést keres Székesfehérvár területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

Székesfehérvár területén eladó tégla és panellakásSzékesfehérvár
9 találat

Eladó panellakás, Székesfehérvár 2 szoba 51 m² 50.9 M Ft

eladó panellakás

Fejér megye, Székesfehérvár, Seregélyesi út
Azonosító: 223_rd

SZÉKESFEHÉRVÁR NYUGODT, CSENDES KÖRNYEZETÉBEN – 2 SZOBÁS, ERKÉLYES, 4. EMELETI, JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ! I.á.: 50.9 M Ft. Tel.: 06-20-252-0622 „Harmonikus lakókörnyezet, megbízható műszaki tartalom és kiváló megközelíthetőség – egy otthon, amely hosszú távon is értéket képvisel.” A házról: A 4 szintes, rendezett társasház 10 cm ...

Belső terület
51 m²
Szobák
2
Emelet
4
Irányár
50.9 M Ft
(998.04 E Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Székesfehérvár 2 szoba 67 m² 59.9 M Ft

eladó téglalakás

Fejér megye, Székesfehérvár, Sóstó
Azonosító: 218_rd

SZÉKESFEHÉRVÁRON, SÓSTÓN 67 M²-ES, 2 SZOBÁS LAKÁS ~300 M²-ES SAJÁT KERTTEL, GARÁZZSAL, TÁROLÓVAL ÉS KAMRÁVAL ELADÓ! Irányár: 59,9 M Ft. Tel.: 06-20-252-0622 Egy hely, ahol a nyugalom és a természet közelsége találkozik a városi élet kényelmével. Az épületről: A lakás egy 4 lakásos, szigetelt társasházban található, 1560 m²-es oszta...

Belső terület
67 m²
Szobák
2
Emelet
földszint
Irányár
59.9 M Ft
(894.03 E Ft/㎡)
Eladó panellakás, Székesfehérvár 2 szoba 49 m² 49.9 M Ft

eladó panellakás

Fejér megye, Székesfehérvár, (Palotaváros), Sziget utca
Azonosító: 214_rd

SZÉKESFEHÉRVÁR, PALOTAVÁROS- 49 m²-es, 2 SZOBÁS, FELÚJÍTOTT, KLÍMÁS, PANORÁMÁS LAKÁS ELADÓ! I.á.: 49.9 M Ft. Tel.: 06-20-252-0622 Egy otthon, ahol minden adott a kényelmes mindennapokhoz – felújított állapot, praktikus elrendezés és egy kilátás, amiért minden reggel megéri felkelni. Az épületről: – Panelprogramon átesett, sz...

Belső terület
49 m²
Szobák
2
Emelet
10
Irányár
49.9 M Ft
(1.02 M Ft/㎡)
Eladó panellakás, Székesfehérvár 1+2 szoba 54 m² 53.9 M Ft

eladó panellakás

Fejér megye, Székesfehérvár
Azonosító: 9_nysi

Székesfehérvár egyik keresett részén eladó egy remek elhelyezkedésű, első emeleti panellakás. Az ingatlan ideális választás lehet családoknak vagy befektetőknek is, akik egy kiváló infrastruktúrával rendelkező városban szeretnének élni vagy ingatlant vásárolni. A lakás elrendezése modern életstílust támogat, így kényelmes és funkcionális teret b...

Belső terület
54 m²
Szobák
1+2
Emelet
1
Irányár
53.9 M Ft
(998.15 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Székesfehérvár 3+1 szoba 84 m² 79 M Ft

eladó téglalakás

Fejér megye, Székesfehérvár, (Belváros), Várkörút
Azonosító: 205_rd

SZÉKESFEHÉRVÁR BELVÁROS, VÁRKÖRÚTON 84 nm-ES, 4 SZOBÁS POLGÁRI LAKÁS ELADÓ, FÖLDSZINTEN | ERKÉLY | KIVÁLÓ IRODA/RENDELŐ LEHETŐSÉG Székesfehérvár belvárosában, a Várkörúton eladó egy 84 nm-es, 4 szobás, földszinti polgári lakás, kitűnő lokációval. Az ingatlan elhelyezkedése és belső tagolása miatt nemcsak otthonnak, hanem ügyfélforgalomra épülő...

Belső terület
84 m²
Szobák
3+1
Irányár
79 M Ft
(940.48 E Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Székesfehérvár 2 szoba 52 m² 44.9 M Ft

eladó téglalakás

Fejér megye, Székesfehérvár, (Rádió lakótelep), Rádió utca
Azonosító: 191_rd

SZÉKESFEHÉRVÁR Rádió lakótelepen ELADÓ egy 2 szobás, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ, 52 nm-es, 2.emeleti, erkélyes lakás szigetelt épületben, exkluzív kis lakóközösségben. i.á.: 44,9 M Ft tel.: 06(20)622-6832 A LAKÁSRÓL: Egy mindössze hatlakásos, rendezett társasház második emeletén kínálunk megvételre egy 52 négyzetméteres, kiváló arányokkal ren...

Belső terület
52 m²
Szobák
2
Emelet
2
Irányár
44.9 M Ft
(863.46 E Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Székesfehérvár 3 szoba 137 m² 129.9 M Ft

eladó téglalakás

Fejér megye, Székesfehérvár, (Belváros), Táncsics Mihály utca
Azonosító: 176_rd

Eladó egy belső kétszintes lakás SZÉKESFEHÉRVÁR belvárosában a sétálóutcához közel, kiemelkedő lehetőségekkel. Első emelet, 3 nagy szoba, 137 nm. i.á.: 129,9 M Ft tel,: 06(20) 622-6832 Székesfehérvár belvárosának szívében, a sétálóutca közvetlen közelében, 137 m²-es, belső kétszintes lakás eladó. Az ingatlan nagy belmagassága...

Belső terület
137 m²
Szobák
3
Emelet
1
Irányár
129.9 M Ft
(948.18 E Ft/㎡)
Eladó panellakás, Székesfehérvár 2 szoba 53 m² 52 M Ft

eladó panellakás

Fejér megye, Székesfehérvár, Seregélyesi út
Azonosító: 20_nysi

Eladó panel lakás Székesfehérvár központjában Ez a kiváló elhelyezkedésű panel lakás Székesfehérvár belvárosában várja új tulajdonosát. A lakás Fejér megyében, egy kedvelt környéken található, így minden fontos szolgáltatás, iskola, bevásárlóhely és park könnyen elérhető. A tömegközlekedés kiváló, így autó nélkül is egyszerű a városon belül ...

Belső terület
53 m²
Szobák
2
Irányár
52 M Ft
(981.13 E Ft/㎡)
Eladó panellakás, Székesfehérvár 1+1 szoba 44 m² 40.5 M Ft

eladó panellakás

Fejér megye, Székesfehérvár, Királykút
Azonosító: 18_nysi

Földszinti panel lakás kiváló tömegközlekedéssel Székesfehérvár szívében Eladóvá vált egy földszinti, panel szerkezetű lakás Székesfehérváron, Fejér megye központjában. A 40,5 millió forintos ingatlan kitűnő választás mindazok számára, akik értékelik a jó megközelíthetőséget és a városi infrastruktúrát. Az ingatlan praktikus elrendezésű, föld...

Belső terület
44 m²
Szobák
1+1
Emelet
földszint
Irányár
40.5 M Ft
(920.45 E Ft/㎡)

9 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Székesfehérvár
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Székesfehérvár
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2