Eladó új építésű téglalakás - Tatabánya

KAPCSOLAT
Telek Bernadett

+36 70 367

Belső terület

118 m²

Építési állapot

új

Építési mód

- nem meghatározott -

Szobák száma

4 szoba

Emelet

4.

Belső azonosító:
7535
Ingatlan azonosító:
3168_dotimp

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Irányár

115 M Ft
(974.58 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Emelet

4

Terület

118 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
ÚJÉPÍTÉSŰ, KÖRNYEZETBARÁT, MEGÚJULÓ ENERGIÁNAK MEGFELELŐ OTTHONOK TATABÁNYÁN AZ 1-ES FŐÚT ÉS AZ M1-ES AUTÓPÁLYÁTÓL 5 PERCRE, AZ ÚJ SPORTCSARNOK SZOMSZÉDSÁGÁBAN…
KÖSSE LE AZ ÖN SZÁMÁRA LEGMEGFELELŐBB LAKÁST MÉG AZ INDULÓ ÁRON!
AZ ORIGO LAKÓPARK KIVÁLÓ MINŐSÉGÉT EGY SZÁMOS REFERENCIÁVAL RENDELKEZŐ BERUHÁZÓ ÉS KIVITELEZŐ CÉG BIZTOSÍTJA.
A DOT-ING INGATLANIRODA kiemelt kínálatában megtalálható és leköthető Tatabánya innovatív óvárosi részén (Lidl mögött) prémium kategóriás, modern újépítésű lakások, 32 m2-től -70 m2-ig, liftes lakóparkban.
Az ORIGO lakópark 2 épületegyüttesből áll, 50 db lakással, 11 db garázzsal, 39 db felszíni parkolóval és 17 db tárolóval. Az egyik szárny (A épület) földszint+3 emeletes, a másik (B épület) földszint + 4 emeletes. A garázsok és tárolók a B épület földszintjén találhatóak, a felsőbb szinteken pedig lakások lesznek. Mindkét szárny legfelső szintjén tetőteraszos lakások tervezettek.
A földszinten elhelyezett lakások a kedvezőbb déli tájolás felé, az utcára néznek. Ezek a lakások saját kertkapcsolattal, terasszal rendelkeznek.
A lakások kulcsrakész állapotban kerülnek átadásra 2024.év végén vagy 2025.év első negyedévében.
A városi távhőről érkező, egyedi mérésű fűtésrendszernek köszönhetően a lakások fenntartási költsége igen kedvező lesz, padlófűtéssel szerelve.
Remek elhelyezkedésű társasház félúton Budapest és Győr között, kiváló infrastruktúrával !!!
Ezenkívül kiválóan megtervezett, élhető tér, jó fényviszonyok jellemzik a társasház minden lakását!