Eladó új építésű ikerház - Kiskunlacháza

Új építésű!
Új építésű
KAPCSOLAT
Ördög Klára

+36 70 944

Belső terület

72 m²

Telek terület

295 m²

Tájolás

délkelet

Építési állapot

új

Építési mód

tégla

Szobák száma

4 szoba

Terasz

8.15 m²

Épület szintje

1.

Épült

2026

Ingatlan állapot

kívül: új
belül: új

Szigetelés

10 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
102_cld

Pest megye, Kiskunlacháza

Irányár

70 M Ft
(972.22 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

72 m²

Telek terület

295 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó új építésű, A+ energetikai besorolású tároló kapcsolatos családi ház Kiskunlacházán

Kiskunlacházán, Budapesttől mindössze 42,3 km-re, központhoz közeli, mégis csendes környezetben eladó egy új építésű, A+ energetikai besorolású tároló kapcsolatos családi ház.

Az ingatlan egy kétlakásos lakóépület része, a lakások kizárólag a tárolóknál kapcsolódnak, így a lakóterek teljesen különállóak.

Céges építésű, kedvezményes hitelekre alkalmas!

Főbb adatok
• Nettó alapterület: 71.62 m²
• Terasz: 8,15 m²
• Tároló: 3 m²
• Saját, lekerített telekrész: 295.93 m²

Elosztás: előszoba, amerikai konyhás nappali, kamra, 3 szoba, fürdőszoba, vendég WC, terasz, tároló

Műszaki tartalom
• 30 cm-es Porotherm kerámia falazat
• 10 cm EPS homlokzati hőszigetelés
• 10 cm Austrotherm padlószigetelés
• 15+15 cm szálas padlásfödém-szigetelés
• Sötétbarna kerámia cserépfedés
• Fehér, hőhídmentes, hőszigetelt műanyag nyílászárók
• Fehér, 5 ponton záródó biztonsági bejárati ajtó acél tokkal
• Hőszivattyús fűtés és melegvíz-ellátás
• Padlófűtés
• H-tarifa bekötés
• Hideg- és melegburkolatok választhatók 5.000 Ft/m² értékhatárig

Kiskunlacháza kiváló közlekedéssel rendelkezik: Budapest autóval kb. 42,3 km, autóbusszal a Népliget kb. 58 perc, vonattal a Nyugati pályaudvar kb. 1 óra alatt elérhető.

A településen bölcsődék, óvodák, iskolák, üzletek és szolgáltatások is megtalálhatók.

Ideális választás családoknak, fiatal pároknak vagy mindazoknak, akik Budapesthez közel, mégis nyugodt környezetben keresnek modern, energiatakarékos otthont.