Eladó téglalakás - Budapest, XXI. kerület

akciós ár
Akciós
KAPCSOLAT
Meznyik György

+36 30 737

Belső terület

53 m²

Tájolás

délkelet

Szobák száma

2 szoba

Erkély

4 m²

Emelet

3.

Épület szintje

4.

Épült

kb. 1978

Ingatlan azonosító:
2647_rid

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Erdősor lakótelep

Akciós ár

55.9 M Ft
(1.05 M Ft/㎡)

Eredeti irányár

59.9 M Ft

Szobák

2 szoba

Emelet

3

Terület

53 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
CSEPEL LEGJOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNYÚ INGATLANA, NE GONDOLKODJON SOKAT. MERT LEMARAD RÓLA, HÍVJON MOST, HOGY AZ ÖNÉ LEHESSEN!!!

BUDAPEST XXI. KERÜLET ZÖLDÖVEZETI RÉSZÉN, MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY NAGYON JÓ ÁLLAPOTÚ, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ LAKÁST!!

Csepelen a Kapos utcában megvételre kínálunk egy 4 emeletes társasház 3. emeletén elhelyezkedő 53 m2-es, 2 szobás, nagyon jó állapotban lévő, erkélyes lakását!
A lakást főbb jellemzői:
- 2 rétegű thermo ablakok
- egyedi gépesített konyhabútor ( főzőlap, beépített sütővel,).
- sarok kádas fürdőszoba
A lakás fűtését a szobákban lévő gázkonvektorok biztosítják.
A lakás nagyon jó elosztású, a szobák egybe, és külön is nyílnak egymástól, és délkeleti fekvésüknek köszönhetően, minden szoba világos, napsütötte.
A ház csendes, nyugodt, abszolút nyugodt, csendes helyen található, ami kedvező, hogy szintenként csak 4 lakás van.
Autóval parkolás, a ház közvetlen közelében ingyenes.
A lépcsőház tiszta, rendezett, lakóközösség jó, környék csendes.
A lakás közös költsége: 15.600.- Ft.
A közelben minden egy helyen megtalálható: Óvodák, Iskolák, Játszótér, Orvosi rendelő, Gyógyszertár, Spar stb., amik sétálva is perceken belül megközelíthetőek.
A Csepel központja, és a csepeli hév megálló belátható távolságra van, a közvetlen közelben megálló busszal 5 perc alatt megközelíthető.
A lakás befektetőknek is kiváló lehetőség!
Jöjjön el, nézze meg, és tegyen ajánlatot!
Várom megtisztelő hívását, akár hétvégén is.