Eladó nyaraló - Mohács

KAPCSOLAT
Szabó Róbert

+36 20 251

Belső terület

54 m²

Telek terület

720 m²

Tájolás

kelet

Szobák száma

2 szoba

Erkély

5 m²

Terasz

12 m²

Épület szintje

2.

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Klíma

van

Szigetelés

10 cm

Ingatlan azonosító:
1017_sri

Baranya megye, Mohács, Szőlőhegy

Irányár

14.9 M Ft
(275.93 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

54 m²

Telek terület

720 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Nyugalom, panoráma és azonnali költözés – hétvégi ház a Szőlőhegyen!
Mohács kedvelt részén, a Szőlőhegy csendes, zöldövezeti környezetében eladó egy jó állapotú, egész évben lakható hétvégi ház, teljes berendezéssel – akár azonnali használatra!

Az ingatlan ideális választás mindazoknak, akik kiszakadnának a város zajából, de mégis elérhető közelségben maradnának. Tökéletes hétvégi pihenőhelynek, de akár állandó lakhatásra is kiváló.
A ház hőszigetelt (10 cm), a nyílászárók nagy része korszerű, így a téli tartózkodás sem jelent problémát. A kellemes hőmérsékletről mindkét szinten klíma gondoskodik, emellett a földszinten egy hangulatos kandalló is rendelkezésre áll.

Helyiségek:
•földszint: nappali, konyha, fürdő WC-vel
•tetőtér: szoba + gardrób
A házhoz tartozik:
•fedett terasz – tökéletes reggeli kávéhoz vagy esti borozáshoz
•erkély – szép kilátással
•pince és tároló – praktikus pakolási lehetőség
A meleg vizet villanybojler biztosítja.

Előnyök egyben:
•csendes, természetközeli elhelyezkedés
•azonnal használható, berendezéssel együtt
•alacsony fenntartás
•sokoldalúan hasznosítható (nyaraló / állandó otthon)
Ha egy olyan helyet keresel, ahol tényleg ki tudsz kapcsolni, de nem akarsz kompromisszumot kötni a komfortban, ezt érdemes megnézni.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
nyaraló
Belső terület
54 m²
Telek terület
720 m²
Tájolás
kelet
Szobák száma
2 szoba
Erkély
5 m²
Terasz
12 m²
Épület szintje