Eladó nyaraló - Balatonföldvár

KAPCSOLAT
Kopeczky Panna Lili

+36 30 282

Belső terület

177 m²

Telek terület

2314 m²

Tájolás

dél

Szobák száma

7 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

2.

Épült

kb. 1982

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Klíma

van

Szigetelés

10 cm

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
25_bma

Somogy megye, Balatonföldvár

Irányár

112 M Ft
(632.77 E Ft/㎡)

Szobák

7 szoba

Terület

177 m²

Telek terület

2314 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Természetközeli nyugalom Balatonföldváron - két ház, nagy telek, rengeteg lehetőség

Balatonföldvár délnyugati részén, csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező ingatlant, ahol a természet közelsége és a zavartalan pihenés kap főszerepet.

A 2314 m²-es, tágas telek ideális választás mindazok számára, akik a nyüzsgést maguk mögött hagyva egy békés, zöld környezetben szeretnének feltöltődni.

Az ingatlan megközelítése kényelmes: szinte végig betonúton érhető el, csupán egy rövid, jól járható murvás szakasz vezet a házig.

A telken két különálló épület található:

Utcafronti épület:
Elrendezés: előszoba, 3 szoba, étkező+konyha, fürdő, WC, garázs
-71,76 m² + 17,4 m² garázs
-saját pince

Másik ház:
Elrendezés: konyha, közlekedő, 3 szoba, WC+fürdő, mosókonyha
-88,1 m²
-szigetelt
-korszerű tetőfedéssel
-saját pince

Az ingatlan közművei: víz, villany, emésztő, valamint kerti csap is rendelkezésre áll.

A fűtést elektromos panelek és egy hangulatos cserépkályha biztosítja. A nyílászárók többsége hőszigetelt műanyag, néhány eredeti fa szerkezetű ablak vár csak cserére.

A balatoni hangulat kedvelőinek külön előny, hogy a Balatonföldvári Vitorláskikötő mindössze 2 km-re található, így a vízparti élmények és a kikapcsolódás is könnyedén elérhető.

Ha olyan helyet keres, ahol a természet közelsége, a nyugalom és a balatoni térség varázsa találkozik, ezt az ingatlant érdemes személyesen is megtekinteni.