eladó tégla és panellakás Komárom-Esztergom megye területén 6. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3745 db
Komárom-Esztergom megye
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Komárom-Esztergom megyei eladó tégla és panellakás

eladó tégla és panellakás hirdetést keres Komárom-Esztergom megye területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

Komárom-Esztergom megyei eladó tégla és panellakásKomárom-Esztergom megye

Eladó újszerű téglalakás, Tata 3 szoba 148 m² 159.9 M Ft

eladó újszerű téglalakás

Komárom-Esztergom megye, Tata, Harmónia utca
Azonosító: 3766_ko

A Komplex Ingatlan kínálja megvételre - Komárom-Esztergom Vármegyében, Tatán - ezt a minden " ízében " luxus kategóriát képező penthouse lakást! Az ingatlan egy 2021-ben épült, lakókerti penthouse lakás, ami a forgalom elől elzárt, magánúton közelíthető meg. Csendes, nyugodt környezetben 2 hatalmas teraszon 75 illetve 59m2 ( jacuzzi, szauna elők...

Belső terület
148 m²
Szobák
3
Irányár
159.9 M Ft
(1.08 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Tata 3+1 szoba 90 m² 79.9 M Ft

eladó téglalakás

Komárom-Esztergom megye, Tata
Azonosító: 4435_dotimp

Különleges tetőtéri lakás eladó Tata szívében! Ha egy igazán egyedi otthonra vágyik Tata történelmi központjában, ahol a belváros pezsgése és a Tatai-tó nyugalma tökéletes harmóniában találkozik, akkor ne keressen tovább! Ez a 90 nm-es, tetőtéri lakás pár lépésre található a patinás Kossuth tértől, miközben a festői Tatai-tó partja csupán egy kell...

Belső terület
90 m²
Szobák
3+1
Emelet
1
Irányár
79.9 M Ft
(887.78 E Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Tata 3 szoba 204 m² 159.99 M Ft

eladó téglalakás

Komárom-Esztergom megye, Tata
Azonosító: 4380_dotimp

KIVÉTELES ELRENDEZÉS!!! GAZDASÁGOS FENNTARTHATÓSÁG!! ÚJSZERŰ KÖRNYEZET!!! A „minimál” az ingatlanok közül a luxus stílusok közé számít, hiszen ebben a szóban egy kifinomult kettősség rejlik: a letisztultság és az egyszerűség mellett a kidolgozottság maximuma áll. Ennek szellemében ajánljuk most Önnek ezt az exkluzív, minimál stílusú PENTHOUSE LAKÁ...

Belső terület
204 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Irányár
159.99 M Ft
(784.26 E Ft/㎡)
Eladó új építésű téglalakás, Komárom 2 szoba 53 m² 54.76 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Komárom-Esztergom megye, Komárom
Azonosító: 4357_dotimp

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, MODERN OTTHONOK KOMÁROM LÁTVÁNYOSAN FEJLŐDŐ, KEDVELT RÉSZÉN – ERKÉLLYEL, SAJÁT TÁROLÓVAL ÉS PARKOLÓVAL! KULCSRAKÉSZ ÁTADÁS: 2025 ŐSZÉN Ha minőségi otthont keresel, vagy biztos befektetésben gondolkodsz, ezt a lehetőséget nem érdemes kihagynod! Miért válaszd ezt a projektet? - Gazdaságos fenntartás – modern hőszivattyús fűtési és hűté...

Belső terület
53 m²
Szobák
2
Emelet
1
Irányár
54.76 M Ft
(1.03 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Komárom 2 szoba 53 m² 55 M Ft

eladó téglalakás

Komárom-Esztergom megye, Komárom
Azonosító: 4334_dotimp

Eladó tetőtéri lakás Komárom belvárosában – Klapka György utca Eladó egy 53 m²-es, 2005-ben épült tetőtéri lakás, Komárom belvárosának szívében, a legfrekventáltabb helyen, mindössze pár lépésre a Duna Áruháztól és a város központjától. Az ingatlan tökéletes választás lehet lakásként, irodaként, vagy akár mindkettőként, és ideális befektetési lehe...

Belső terület
53 m²
Szobák
2
Emelet
1
Irányár
55 M Ft
(1.04 M Ft/㎡)
Eladó új építésű téglalakás, Tatabánya 4 szoba 118 m² 115 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya
Azonosító: 3168_dotimp

ÚJÉPÍTÉSŰ, KÖRNYEZETBARÁT, MEGÚJULÓ ENERGIÁNAK MEGFELELŐ OTTHONOK TATABÁNYÁN AZ 1-ES FŐÚT ÉS AZ M1-ES AUTÓPÁLYÁTÓL 5 PERCRE, AZ ÚJ SPORTCSARNOK SZOMSZÉDSÁGÁBAN… KÖSSE LE AZ ÖN SZÁMÁRA LEGMEGFELELŐBB LAKÁST MÉG AZ INDULÓ ÁRON! AZ ORIGO LAKÓPARK KIVÁLÓ MINŐSÉGÉT EGY SZÁMOS REFERENCIÁVAL RENDELKEZŐ BERUHÁZÓ ÉS KIVITELEZŐ CÉG BIZTOSÍTJA. A DOT-ING INGA...

Belső terület
118 m²
Szobák
4
Emelet
4
Irányár
115 M Ft
(974.58 E Ft/㎡)

106 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Komárom-Esztergom megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Komárom-Esztergom megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2