eladó tégla és panellakás Budapest, XXI. kerület területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3797 db
Budapest, XXI. kerület
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Budapest, XXI. kerületi eladó tégla és panellakás

eladó tégla és panellakás hirdetést keres Budapest, XXI. kerület területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

Budapest, XXI. kerületi eladó tégla és panellakásBudapest, XXI. kerület
10 találat

Eladó panellakás, Budapest, XXI. kerület 1+2 szoba 54 m² 63 M Ft

eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Belváros
Azonosító: 34_fli

Csepel egyik legjobb részén, a frekventált Kossuth Lajos utca vált eladóvá ez az igazán különleges, első emeleti, 54 m²-es, 1 + 2 félszobás panellakás, amelyet érezhetően nem csak felújítottak – hanem valódi otthonná terveztek. Ez a lakás minden négyzetméterében átgondolt. Lakberendező által megálmodott térkihasználás, modern és praktikus megold...

Belső terület
54 m²
Szobák
1+2
Emelet
1
Eredeti irányár
64.9 M Ft
Akciós ár
63 M Ft
(1.17 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, XXI. kerület 2 szoba 53 m² 55.9 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Erdősor lakótelep
Azonosító: 2647_rid

CSEPEL LEGJOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNYÚ INGATLANA, NE GONDOLKODJON SOKAT. MERT LEMARAD RÓLA, HÍVJON MOST, HOGY AZ ÖNÉ LEHESSEN!!! BUDAPEST XXI. KERÜLET ZÖLDÖVEZETI RÉSZÉN, MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY NAGYON JÓ ÁLLAPOTÚ, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ LAKÁST!! Csepelen a Kapos utcában megvételre kínálunk egy 4 emeletes társasház 3. emeletén elhelyezkedő 53 m2-es, 2 szobás,...

Belső terület
53 m²
Szobák
2
Emelet
3
Eredeti irányár
59.9 M Ft
Akciós ár
55.9 M Ft
(1.05 M Ft/㎡)
akciós ár
Akciós
Eladó panellakás, Budapest, XXI. kerület 1+1 szoba 46 m² 49.9 M Ft

eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület, Csepel - Ady Endre úti lakótelep
Azonosító: 2645_rid

KÖZPONTI ELHELYEZKEDÉS, ALACSONY REZSI !!! BUDAPEST XXI. KERÜLET KÖZPONTI RÉSZÉN, AZ ÁRPÁD UTCÁBAN MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY NORMÁL ÁLLAPOTBAN LÉVŐ 1.EMELETI PANEL LAKÁST!! Csepel központjában, a Szent Imre tértől pár perc sétára megvételre kínálunk, egy 10 emeletes társasház 1. emeletén elhelyezkedő 46 m2-es, 2 szobás, normál állapotban lévő p...

Belső terület
46 m²
Szobák
1+1
Emelet
1
Irányár
49.9 M Ft
(1.08 M Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Budapest, XXI. kerület 2+1 szoba 61 m² 59.9 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Erdősor lakótelep, Nyuszi sétány
Azonosító: 4177_mlux

Panorámás, erkélyes 3 szobás lakás eladó a Nyuszi sétányon – kiváló környezetben! A XXI. kerület egyik közkedvelt, zöldövezeti részén, a Nyuszi sétányon új tulajdonosát várja ez a 61 nm-es, világos, DNy-i fekvésű, 2+1 szobás lakás, csodálatos panorámával! Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy mindhárom szoba külön nyílik, így ideális lehe...

Belső terület
61 m²
Szobák
2+1
Emelet
4
Irányár
59.9 M Ft
(981.97 E Ft/㎡)
Eladó panellakás, Budapest, XXI. kerület 3 szoba 62 m² 72.99 M Ft

eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Csillagtelep – Völgy utcai lakótelep, Nyírfa u.
Azonosító: 4172_mlux

Irányár: 73 MFt Refszám: 1183 Hívjon bizalommal a megadott számon! Ha épp nem tudom felvenni a telefont, rövidesen visszahívom. Kereső ügyfeleink részére a szolgáltatásunk díjtalan Érdeklődés esetén adatait a weboldalunkon lévő adatkezelési szabályzatunk szerint kezeljük. Irodánk ügyfeleinknek kedvező, alacsony sikerdíjjal párosított szak...

Belső terület
62 m²
Szobák
3
Emelet
2
Irányár
72.99 M Ft
(1.18 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, XXI. kerület 2+1 szoba 115 m² 119.5 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Kertváros, József Attila u.
Azonosító: 4146_mlux

Kertvárosi társasházi lakás eladó! Csepel kertvárosában kínálom megvételre ezt a társasházi 115nm-es lakást, mely családi ház felső szintjén helyezkedik el, terasz kapcsolatos és 415 nm-es telekkel rendelkezik. Az ingatlan tetőszerkezete teljesen felújított. A családi ház 3 részből áll, társasházi alapító okirattal rendelkezik. Mind a 3 rés...

Belső terület
115 m²
Szobák
2+1
Irányár
119.5 M Ft
(1.04 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, XXI. kerület 3 szoba 88 m² 94 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Kertváros, József Attila u.
Azonosító: 4145_mlux

Eladó igényesen felújított földszinti lakás saját kertkapcsolattal Csepel kertvárosában! Csepel kertvárosának frekventált, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy 88 nm-es, 3 szobás, kiváló állapotú lakást, amely egy háromrészes, társasházi alapító okirattal rendelkező családi ház földszintjén helyezkedik el. Az ingatlanhoz 345 nm-es saj...

Belső terület
88 m²
Szobák
3
Irányár
94 M Ft
(1.07 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, XXI. kerület 2 szoba 54 m² 54.9 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Erdősor lakótelep, Kapos u.
Azonosító: 4098_mlux

2 szobás, erkélyes, földszinti lakás Csepel kedvelt részén, zöldövezetben. KEDVEZŐ AJÁNLAT! Csepelen, a Szent László lakótelepen kiváló infrastrukturális környezetben elhelyezkedő ingatlan, ami a kedvezményes, 3%-os Otthon Starthitel feltételeinek megfelel. A TÁRSASHÁZ: A téglaépítésű 4 emeletes, 1 blokkból álló társasház csendes, fás, ...

Belső terület
54 m²
Szobák
2
Emelet
földszint
Irányár
54.9 M Ft
(1.02 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, XXI. kerület 1 szoba 30 m² 46.9 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület, Kiss János altábornagy u.
Azonosító: 60_kd

Modern, rendkívül világos és csendes lakás eladó Csepel-Belvárosban, a Szent Imre tér közvetlen közelében. Ez a kompakt, hangulatos otthon egy 2001-ben újragondolt, liftes, vasbeton szerkezetű társasházban található. A lakás igazi különlegessége a szobán elhelyezett 8 darab műanyag ablak, melyek a csendes, fás belső udvarra néznek nyugati ill...

Belső terület
30 m²
Szobák
1
Emelet
2
Irányár
46.9 M Ft
(1.56 M Ft/㎡)

eladó téglalakás

Azonosító: 4010_mlux

3 szobás, erkélyes lakás a Nyuszi sétányon eladó! XXI. kerületben új tulajdonosát várja ez a csodálatos környezetben található, 2+1 szobás 61 nm-es panorámás kilátással bíró lakás! Az ingatlan 3 szobája külön nyílik. A legnagyobb szoba egy 6 nm-es loggiával rendelkezik, melyről tényleg szép a kilátás. A lakás közepes állapotban van. ...

Belső terület
61 m²
Szobák
2+1
Emelet
4
Irányár
59.9 M Ft
(981.97 E Ft/㎡)

10 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, XXI. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, XXI. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2