Eladó ház - Tótkomlós

KAPCSOLAT
Dr. Urbán Melinda

+36 30 579

Belső terület

120 m²

Telek terület

1129 m²

Tájolás

délkelet

Építési állapot

használt

Építési mód

vegyes

Szobák száma

3 szoba

Szobák elhelyezkedése

egybenyílóak

Épület szintje

1.

Ingatlan azonosító:
433_uho

Békés megye, Tótkomlós, Malom utca

Akciós ár

9.5 M Ft
(79.17 E Ft/㎡)

Eredeti irányár

10.5 M Ft

Szobák

3 szoba

Terület

120 m²

Telek terület

1129 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó 3 szobás parasztház Tótkomlóson – nagy telek, alakítható terek, jó szomszédok!

Tótkomlós csendes, rendezett, családias utcájában eladó egy átlagos állapotú, vegyes falazatú parasztház. A környék kiváló: nyugodt, barátságos szomszédok, kellemes lakókörnyezet.

Főbb jellemzők:

3 tágas szoba, normál (nem alacsony) belmagassággal – akár oszthatók, jól alakíthatók terek, szép beltéri eredeti ajtók

Alapterület: 120 m²

Telek mérete: nagy méretű, összközműves, minimális melléképülettel, alakítható, további épület elhelyezésére alkalmas

Fűtés: gázkonvektor + klíma

Fürdőszoba részleges felújításon esett át (zuhanykabin, bojler)

Garázs és melléképület a telken

Bejegyzés: „kivett lakóház, udvar” megnevezésű

Az ingatlan karbantartott, jó tetőszerkezetű, stabil ingatlan de felújítást/korszerűsítést igényel, így új tulajdonosa saját igényei szerint formálhatja

A ház remek alapot kínál egy otthonos, praktikus családi ház kialakításához – akár több generáció számára is.

Megtekintés előzetes időpont-egyeztetéssel lehetséges!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
120 m²
Telek terület
1129 m²
Tájolás
délkelet
Építési állapot
használt
Építési mód
vegyes
Szobák száma
3 szoba
Szobák elhelyezkedése
egybenyílóak
Épület szintje
1.