Eladó ház - Mezőzombor

KAPCSOLAT
Molnár Jánosné

+36 30 498

Belső terület

81 m²

Telek terület

5087 m²

Tájolás

kelet

Építési állapot

használt

Építési mód

szilikát

Szobák száma

2+1 félszoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1980

Ingatlan azonosító:
58_ich

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Mezőzombor

Irányár

13.8 M Ft
(170.37 E Ft/㎡)

Szobák

2+1 félszoba

Terület

81 m²

Telek terület

5087 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Kedves Érdeklődő!
Kiváló lehetőség vár Szerencs szomszédságában! Eladásra kínálunk egy 2,5 szobás családi házat Mezőzombor csendes környékén, mindössze 3 km-re a Szerencs városától. A 81 m2-es ingatlan melegét konvektor fűtés biztosítja, így a hidegebb napokon is otthonosan érezheti magát.

Ez a hangulatos otthon egy 5087 m2-es telken épült, mely bőséges teret kínál a kényelmes élethez és akár gazdálkodásra is kiválóan alkalmas. A fürdőszobában villanybojler található. A konyha, előszoba és a fürdőszoba járólapburkolattal rendelkezik, ami könnyen tisztán tartható és időtálló megoldást biztosít.

A tető pala fedésű. A falazat szilikát és tégla. Az udvaron kialakított gazdasági épületek pedig lehetőséget nyújtanak a hobbi kertészkedésre vagy akár egy kis állattartásra is.

Ne hagyja ki ezt a remek alkalmat, hogy saját otthont találjon a családjának egy nyugodt és barátságos környezetben! Keressen minket még ma, hogy megtekinthesse ezt a különleges ingatlant!
Az ingatlanra a "falusi Csok" és a"Csok+" hitel 2 gyermekre is igénybe vehető!
Díjmentes hitelügyintézés, hiteltanácsadás! Segítségünkkel olyan egyedi banki kedvezményekhez juthat, melyekre bankfióki igénylés során nem tehet szert. A kezdetektől a hitelfolyósításig kísérjük, támogatjuk hiteligényét. Mindez természetesen, díjmentesen jár Önnek! Hívjon a 06/30/498/5052 számon, vagy e-mailben az "icahomemisk@gmail.com " címen és nézzük meg együtt ezt az ingatlant. További kínálatunkat megtekintheti a honlapunkon. Amennyiben Ön is rendelkezik eladó ingatlannal, és szeretné, ha valóban kiemelt szakértelemmel foglalkoznának vele, kérem, hívjon bizalommal!