Eladó ház - Kecskemét

KAPCSOLAT
Lendvai Barbara

+36 70 850

Belső terület

505 m²

Telek terület

1300 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

7 szoba

Épület szintje

2.

Épült

2001

Ingatlan állapot

kívül: luxus
belül: luxus

Klíma

van

Szigetelés

10 cm

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
25_lvb

Bács-Kiskun megye, Kecskemét, Domb Lakópark 31

Irányár

248 M Ft
(491.09 E Ft/㎡)

Szobák

7 szoba

Terület

505 m²

Telek terület

1300 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Modern családi ház a Domb Lakóparkban – Kecskemét egyik legkeresettebb lakóövezetében

Kiemelt ajánlat: Eladó egy tágas, kiváló elhelyezkedésű családi ház Kecskemét frekventált részén, a Domb Lakóparkban. Az ingatlan ideális választás családoknak, akik nyugodt környezetben, mégis városközpont közeli otthont keresnek. A ház megközelítése rendkívül egyszerű kiváló tömegközlekedési kapcsolatoknak köszönhetően, így autó nélkül is könnyedén elérhetőek a fontosabb pontok.

Bács-Kiskun megye fejlődő városának dinamikus környezete biztosítja az élhető mindennapokat, új építésű és modern otthonok között. Az ingatlan ára 248 000 000 Ft, amelyhez a környék nyújtotta előnyök és a kényelmes életstílus társul.

További információkért keressen elérhetőségeim egyikén!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
505 m²
Telek terület
1300 m²
Tájolás
délnyugat
Szobák száma
7 szoba
Épület szintje
2.
Épült
2001
Ingatlan állapot
kívül: luxus
belül: luxus
Klíma
van
Szigetelés
10 cm
Ablak szerkezete
2 rétegű thermoplan
TÉRKÉP

Bács-Kiskun megye, Kecskemét, Domb Lakópark 31

Hitelkalkulátor

KAPCSOLAT
Lendvai Barbara
Lendvai Barbara

+36 70 850 8402

lendvaiingatlan@gmail.com

KAPCSOLAT
Lendvai Barbara

+36 70 850