Eladó ház - Erdőtelek

kiemelt
Kiemelt
KAPCSOLAT
Laki Veronika Anna

+36 70 771

Belső terület

130 m²

Telek terület

1000 m²

Tájolás

nyugat

Szobák száma

2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1992

Ingatlan állapot

kívül: átlagos
belül: átlagos

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
61_lvi

Heves megye, Erdőtelek, Fő utca

Irányár

21 M Ft
(161.54 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

130 m²

Telek terület

1000 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Kiváló lehetőség Erdőtelek központi részén: vendéglátó egység eladó - de méretéből és elosztásából adódóan akár családi háznak is jó lehetőség lehet - közel Eger és a Mátra vidéke

Erdőtelek csendes, nyugodt részén kínáljuk eladásra ezt az ingatlant. Ideális választás lehet családok számára, akik fontosnak tartják a jó közlekedést és a nyugodt környezetet.

Fő útról nyíló kis mellékutcában található, központhoz közel, szember a játszótérrel.

A környék barátságos, a tömegközlekedés kimagaslóan jó, így bármikor könnyedén bejuthat a városközpontba vagy más fontos helyszínekre. A ház felépítése és kialakítása sok lehetőséget kínál, hogy az új tulajdonos saját ízlése szerint alakítsa üzleti befektetésnek vagy családi otthonná.

További információkért és megtekintéssel kapcsolatban keressen elérhetőségeim egyikén! Segítek a teljes ügyintézésben a megtekintéstől a birtokbaadásig.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
130 m²
Telek terület
1000 m²
Tájolás
nyugat
Szobák száma
2 szoba
Épület szintje
1.
Épült
kb. 1992
Ingatlan állapot
kívül: átlagos
belül: átlagos
Ablak szerkezete
2 rétegű thermoplan

Laki Veronika Anna

+36 70 771 7330