Eladó ház - Baks

Újszerű!
Újszerű
KAPCSOLAT
Barkóczi Ágota

+36 30 207

Belső terület

150 m²

Telek terület

491 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

4 szoba

Épület szintje

1.

Épült

2000

Ingatlan állapot

kívül: újszerű
belül: kitűnő

Klíma

van

Szigetelés

10 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
116_coh

Csongrád megye, Baks

Irányár

39.9 M Ft
(266 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

150 m²

Telek terület

491 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Szeged vonzáskörzetében, Bakson kínálok eladásra egy kiváló ár-érték arányú családi házat!

Az ingatlan a falu központi részén található, minden fontos intézmény, szolgáltatás és buszmegálló néhány perces sétával elérhető. A telek 491 m² , mely kiváló adottságú: két oldalról is megközelíthető, és közvetlen szomszédoktól mentes, ami garantálja a nyugalmat.

A telken két épület található:

Főépület : 150 m²
Melléképület : 60 m², garázzsal és műhellyel

A térkövezett udvar és az épületek egységes, harmonikus látványt nyújtanak, külső megjelenésük igényes, újszerű állapotban van. Az épületek B30-as téglából épültek, 10 cm-es külső szigeteléssel, így energetikailag is kedvező megoldást kínálnak.

A főépület jellemzői:
- Az elosztás modern és praktikus, a központi rész egy 84 m²-es közösségi tér , amely magában foglalja a konyhát, az étkezőt és a nappalit. Innen érhető el a három külön bejáratú hálószoba.

- A nappali egy része leválasztható, és az utcafront felé nyitható, így akár egy világos 18 m²-es üzlethelyiség is kialakítható, de plusz hálószobaként is hasznosítható.

.A konyha és fürdőszoba korszerű, felújítást nem igényel.

Műszaki jellemzők:
-Áramellátás : 3x25 amper
-Fűtés : gázkazánnal működő padlófűtés
-Melléképület : fűtött, így garázsként, műhelyként vagy egyéb célra is alkalmas.

Az ingatlan előnyei:
Ez az ingatlan azon ritka lehetőségek egyike Szeged vonzáskörzetében, ahol ebben az árkategóriában nincs szükség felújításra , azonnal költözhető állapotban van.