Eladó újszerű ház - Albertirsa

CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
KAPCSOLAT
Tóthné Teleki Éva

+36 70 525

Belső terület

182 m²

Telek terület

1120 m²

Szobák száma

4 szoba

Épület szintje

2.

Épült

1992

Ingatlan állapot

kívül: újszerű
belül: újszerű

Klíma

van

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
412_tef

Pest megye, Albertirsa, Irsa

Irányár

129 M Ft
(708.79 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

182 m²

Telek terület

1120 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt az 1120 nm.-es összközműves körbe kerített telken álló IGÉNYES kivitelezésű 182 nm.-es részben alápincézett TEHERMENTES NAPELEMMEL felszerelt tetőtér beépítéses családiházat.
Az épület masszív falazattal, hőszigetelt betonpanel födémmel nyeregtetős kivitelben épült római betoncserép héjalással.
A belső térben a földszinten: nappali, konyha, közlekedő, kádas fürdőszoba, wc; a tetőtérben: 3 szoba, tusolós fürdőszoba, háztartási helyiség és az utca front felé loggia került kialakításra. A földszinten a lakótér mellett egy garázs is helyet kapott. Az épület alatt a pincében három helyiség áll: itt a spejz, tároló és a kazánház.
Az épület fűtése központi rendszeren keresztül történik radiátorokkal gázkazánnal, vegyestüzelésű kazánnal, vagy elektromos kazánnal tetszés szerint. Az épület jó energetikával rendelkezik, a tetőn 10 KW.-os napelemrendszer kapott helyet. A hűtés- fűtést 3 db. inverteres klíma végzi. A melegvizet villanybojler melegíti. Az ingatlanra 3X25 A bekötve.A nyílászárók igényes fából készültek. A belső burkolatok: lakkozott parketta, lamináltpadló, tapétás festett fal, járólap, csempe. A beépített gardróbok és az EGYEDI konyhabútor a benne lévő gépekkel a vételár részét képezik.
A külső homlokzat díszburkolatos, kőporral színezett. A bejáratoknál fedett teraszok állnak. A KOVÁCSOLTVAS kerítés két elektromos kapuval nyílik.
Az udvar csodás parkosított, örökzöldekkel, egyedi dísznövényekkel egyedivé varázsolja a környezetét.