Eladó nyaraló - Bánk

KAPCSOLAT
Szabó Szilvia

+36 30 212

Belső terület

40 m²

Telek terület

450 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

2+1 félszoba

Terasz

10 m²

Épület szintje

2.

Épült

2005

Ingatlan azonosító:
35_fli

Nógrád megye, Bánk, Rózsafa utca

Irányár

39.9 M Ft
(997.5 E Ft/㎡)

Szobák

2+1 félszoba

Terület

40 m²

Telek terület

450 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
BÁNKON, TERMÉSZETKÖZELI KÖRNYEZETBEN FELÚJÍTOTT HÉTVÉGI HÁZ ELADÓ!

Nógrád megye egyik legkedveltebb üdülőtelepülésén, Bánkon vált eladóvá ez a belterületi, akár állandó lakhatásra is alkalmas hétvégi ház.

A 450 m²-es telek csendes, aszfaltos utcában található, az erdő előtti utolsó előtti utcában, így a nyugodt, természetközeli környezet garantált. A Bánki-tó gyalogosan körülbelül 10 perc alatt elérhető.

A nettó 40m²-es házhoz nagy terasz kapcsolódik. Az ingatlan 2020-ban teljes felújítást kapott, így egy újszerű, igényesen kialakított épületről beszélünk.

A komfortérzetről két hűtő-fűtő klíma és kandalló gondoskodik. Az ingatlan összkomfortos, praktikusan kialakított, egész évben használható.

A kertben kialakított hely várja a jakuzzit vagy akár medencét is, emellett külön szerszámos kamra is tartozik hozzá.

Külön előny, hogy a gáz- és csatornakiállás közvetlenül a telek előtt található, így igény szerint könnyedén rácsatlakoztatható.

Bánk az egyik legfelkapottabb üdülőövezet a térségben, így saját használatra és befektetésnek is kiváló választás lehet.

Az egyik legjobb vétel jelenleg a környéken – érdemes személyesen is megnézni!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
nyaraló
Belső terület
40 m²
Telek terület
450 m²
Tájolás
délnyugat
Szobák száma
2+1 félszoba
Terasz
10 m²
Épület szintje
2.
Épült
2005
Ingatlan állapot
kívül: jó
belül: jó
Klíma
van
Fűtés